מנוי מגזין "פנים"

מנוי מגזין "פנים"

 רק מגזין 'פנים' מאפשר את הרכבת הפזל החברתי לתמונה כוללת, רחבה ומעמיקה של החברה הישראלית. הרבעון היחודי מעניק מרחב עצום של דעות קוטביות, רעיונות ותפישות חברתיות שונות ומגוונות בחברה הישראלית. בעזרתו ניתן להרכיב מערכי דיון ואתגרי חשיבה בנושאים הבוערים ביותר בחברה הישראלית. 

 

גיליון מס' 43 של "פנים"  מביא  רשימות ומאמרים של הדור הבא של החברה הישראלית, בני העשרים עד השלושים. איך הם רואים את המדינה, ואת חייהם בה, בעבר ובעתיד. חלק מן המאמרים מתמקד בנקודת המבט האישית, ואחרים מציעים דרך הסתכלות עיונית. הצעירים משקפים קשת רחבה של החברה הישראלית: חילוניים ודתיים, אנשי מרכז ופריפריה, ילידי הארץ ועולים. בין הכותבים סופרים ועיתונאים שכבר נחשפו בכתיבה במסגרות שונות. 

  

גיליון מס' 44 של "פנים" יוקדש לכנס "יוצרים עתיד" שיזמה עמותת המורים לקידום החינוך וההוראה של הסתדרות המורים והתקיים בראשית חודש יולי בתל-אביב. הגיליון יביא חלק גדול מהדברים שנאמרו בכינוס במסגרת הדיונים השונים, בין אם בדיונים משותפים ובין אם בהרצאות בודדות. 

  

גיליון מס' 45 יצא לקראת סוף 2008 ויוקדש לעיר תל אביב, לקראת חגיגות מאה השנה לעיר. יובאו בו מאמרים העוסקים בשאלת מעמדה ואופייה המיוחד של העיר, משמעותה במרקם הישראלי, וסיפורי חווייה תל אביבית של כותבים שונים. כן יתקיים במסגרת הגליון  דיון בשאלת העבריות והשאלה "מהו עברי", לכבודה של העיר העברית הראשונה.הגיליון נערך ומופק בשיתוף עם קרן מנדל. עורך משתתף: אבי כצמן. 

 

 

מורה בלי 'פנים' הוא כמו מראה בלי מתבונן. 

  

לרכישת מנוי במחיר של 40 ₪ לשנה בלבד !  

התקשר עוד היום לקרן לקידום מקצועי, בטל': 03-6928270, להילה קבני

 

או בדוא"ל :

hila@kkm.org.il 

 

 

להורדת טופס הרשמה למנויי פנים לחצו כאן. 

 

 

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
26/10/2020
בקרת תקן ומבחני מיצ"ב לא יתקיימו בשנה"ל ...
8
25/10/2020
בימים האחרונים החלו להיכנס לגנים בקרים מטעם משרד ...
8
21/10/2020
ועדת חינוך משותפת
8
15/10/2020
הסדרת העבודה של הסגל האקדמי
8
15/10/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי הסתדרות המורים מקיימת ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד