תודה לעובדי ההוראה

תודה לעובדי ההוראה

23/04/2020
תודה לעובדי ההוראה

 

 

אנשי חינוך יקרים,

ברצוני להודות לכם על העבודה הקשה, על שעות העבודה הרבות שאותן אתם משקיעים בהכנת מערכי שיעורים, בשיחות עם תלמידים והורים, בשיעורים בזום ובכל אמצעי דיגיטלי אחר. זה עולם חדש עבור כולנו ואתם מתמודדים עם הלמידה מרחוק באופן מעורר השראה.

אני מודעת לקשיים הרבים שנלווים לתקופה, אך אין ספק שהחשיבות של הלמידה מרחוק היא עצומה. היא שומרת על שיגרה של התלמידים, מאפשרת להם מפגש וירטואלי עם בני כיתתם ומייצרת יציבות.

בימים אלו העבודה נעשית על פי מתווה שקבע משרד החינוך, אני מעריכה את המאמצים שאתם עושים על מנת לעמוד ביעדי המשרד ולספק לתלמידים סביבת למידה אטרקטיבית וחדשנית.

אין ספק כי אתם נמצאים היום בקו החזית של ההתמודדות עם משבר הקורונה. אתם אלה שמאפשרים פינה של שפיות בעולם שהתהפך. על כך אני מצדיעה לכם.

הריני להבהיר כי אין שינוי בהנחיות המעסיק - משרד החינוך (המתווה מיום 16.4.20) לפיו יש להמשיך בלמידה מרחוק. עמדתנו לא השתנתה והיא עומדת בעינה – על עבודה משלמים.

ליבי עם ההורים. אין ספק שרבים מהם מתקשים מאוד והם יזדקקו לסיוע במהלך הקיץ. אולם הפתרון לצורך של המשק וההורים לא עובר דרך ריסוק מעמדם של עובדי ההוראה ותנאי עבודתם. על משרד האוצר למצוא תקציב ולהפעיל את בית הספר של הקיץ. מורים וגננות שירצו לעבוד כפי שעשו בשנים עברו – יעבדו ויקבלו תשלום נוסף.

אני מבקשת להודות לכל מי שתמך בי וחיזק אותי בימים האחרונים, זה לא מובן מאליו. ועל כך תודתי האישית העמוקה, אמשיך להיות גב איתן עבור כל עובדי ההוראה בישראל ואצא למאבק נגד כל מי שפוגע בכבודכם ובעבודת הקודש שאתם עושים.

 

שלכם,

יפה בן דויד

מזכ"לית הסתדרות המורים

                                                                       

 

מאמרים אחרונים

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
26/10/2020
בקרת תקן ומבחני מיצ"ב לא יתקיימו בשנה"ל ...
8
25/10/2020
בימים האחרונים החלו להיכנס לגנים בקרים מטעם משרד ...
8
21/10/2020
ועדת חינוך משותפת
8
15/10/2020
הסדרת העבודה של הסגל האקדמי
8
15/10/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי הסתדרות המורים מקיימת ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד