תקציב 2020

תקציב 2020

1/01/2020

 

פתח דבר

 

התקציב הוכן ע"י צוות מקצועי של אגף הכספים בהסתדרות המורים, נידון בוועדת תקציב ואושר בהנהלת הסתדרות המורים ביום 19.11.19.

 

התקציב מוגש מאוזן, באופן שמשקף את מדיניות הסתדרות המורים והוא נבנה בדגש לקראת האתגרים עומדים בפני הסתדרות המורים בשנת 2020.

 

שנת 2020 צפויה להיות שנה מאתגרת במיוחד, נוכח חוסר הוודאות  במדינה והיעדר ממשלת קבע, במסגרתו אנו נערכים למאבק על הסכם שכר חדש, שידרוש מכולנו להיערך בהתאם, לחשוב מחוץ לקופסה ולפעול באופן יצירתי, בזירה שבה אנחנו לא הגוף היחיד שידרוש העלאות שכר.

 

לקראת המאבק על הסכם שכר חדש, נמשיך לבצע התייעלות והתאמות במבנה הארגוני, כך שיתאים לצרכים של עובדי ההוראה כיום. נמשיך בעבודה נמרצת ששמה במרכז את עובדי ההוראה ונשמור על שקיפות והתנהלות תקציבית מבוקרת ומסודרת, כהמשך ישיר לשינויים שביצענו בשנת 2019.

 

טיוטת התקציב לשנת 2020 משקפת גידול של כ-2.5% בבסיס התקציב לעומת תקציב 2019.

 

בשנת 2019 ניהלנו משברים רבים שהביאו לתוצאות מרשימות. עסקנו באינטנסיביות בסוגיית הפנסיה וימי מחלה, אלימות כלפי עובדי הוראה, הרפורמה בחינוך המיוחד, מחסור בסייעות בגני הילדים ובמעמד הגננת, נוכח העיסוק הציבורי הנרחב במצלמות בגני הילדים ובאלימות של מטפלות במעונות, שמשפיעה באופן ישיר על עבודת הגננות.

 

התחלנו במהלך לשיפור וקידום מועדון אשמורת, מהלך שלאחריו הוא יהיה מועדון החברים הטוב ביותר במשק. אנו נשאף כי המחירים שיוצעו לחברים באשמורת יהיו המחירים הטובים ביותר בשוק, בנוסף להרחבת סל השירותים אשר יכלול רשתות מזון. היום אנו עדים לגידול משמעותי בפעילות התרבות והרווחה ושימוש בהטבות שמציע מועדון אשמורת.

 

נמשיך בפעילות הסברתית מאורגנת בנושאי שכר ופנסיה לעובדי הוראה. ראינו עד כמה היה צמא ציבור החברים למידע והסברים בנושאים מורכבים אלה, ואת המחסור במידע ובהסברים שמשרד החינוך נדרש לספק אנו משלימים עם צוות מקצועי שזה תחום התמחותם.

 

התחלנו לקדם ולשדרג באופן משמעותי את אתר האינטרנט של הסתדרות המורים, מהלך שכל כולו למען ציבור עובדי ההוראה פעילים וגמלאים. הקשר האישי בין עובדי ההוראה לבין המרכז והסניפים יעמוד לנגד עינינו גם השנה. בהתאם לצורכי השדרוג הגדלנו את תקציב המחשוב. מערכות המידע ואבטחת המידע, הן חלק מבסיס הקשר בין כלל החברים, הסניפים והמרכז, בהתאם הגדלנו את התקציב לשדרוג המערכות.

 

 

נמשיך להיות בית חם לעובדי ההוראה בישראל.

 

 

 

בברכה,

יפה בן דויד, מזכ"לית

הסתדרות המורים

 

 

  תקציב 2020 שאושר בהנהלת הסתדרות המורים ביום 19.11.19
חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
26/10/2020
בקרת תקן ומבחני מיצ"ב לא יתקיימו בשנה"ל ...
8
25/10/2020
בימים האחרונים החלו להיכנס לגנים בקרים מטעם משרד ...
8
21/10/2020
ועדת חינוך משותפת
8
15/10/2020
הסדרת העבודה של הסגל האקדמי
8
15/10/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי הסתדרות המורים מקיימת ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד