אפיקי השקעה

אפיקי השקעה

 

 

בהראל פנסיה אפיקי השקעה המאפשרים לכל עמית בקרן לקבוע, בכל עת, את אפיק ההשקעה הרצוי לו מתוך המגוון הקיים. בכל האפיקים שיעור החשיפה הרלוונטי מתייחס לחלק ההשקעות החופשיות שאינו מושקע באג"ח מיועדות מסוג ערד המעניקות תשואה שנתית בשיעור של 4.86%.

מגוון אפיקי השקעה

מודל השקעות תלוי גיל – במסגרת מודל זה נכללים אפיקי השקעה בעלי מדיניות השקעה וסיכון התואמים לגיל החוסכים. אופן ניהול החיסכון הפנסיוני של העמית ישתנה באופן אוטומטי לפי גילו. עמית חדש שיצטרף להראל פנסיה ולא יבחר באפיק השקעה, יצורף באופן אוטומטי למודל זה.

 אג"ח ללא מניות - באפיק זה הכספים יושקעו באג"ח בשיעור שלא יפתח מ-%75 ולא יעלה על120%  מנכסי האפיק. באפיק זה לא מושקעים כספים במניות.

 מניות - באפיק זה הכספים יושקעו במניות בארץ ובחו"ל בשיעור שלא יפחת מ -75%  ולא יעלה על120%  מנכסי האפיק.

שקלי טווח קצר – באפיק זה הכספים יושקעו בנכסים שאינם צמודים, שמשך החיים הממוצע שלהם אינו עולה על שנה, בשיעור שלא יפחת מ-75% ולא יעלה על 120% מנכסי האפיק.

 הלכה - אפיק השקעה זה מפוקח הלכתית ע"י ועד הפיקוח ההלכתי לפיננסים ותשמישי קדושה שע"י בד"ץ העדה החרדית ירושלים וועד ההלכה (״גלאט הון״). ההשקעות באפיק זה כפופות לכללי ההלכה היהודית בלבד.

 גילעד כללי* - סגור למצטרפים חדשים החל מחודש ינואר2016 .

 מנוף כללי* - סגור למצטרפים חדשים החל מחודש ינואר2016 .

 

בהראל פנסיה כללית קיים מודל השקעות תלוי גיל - עמית חדש שיצטרף להראל פנסיה כללית, יצורף באופן אוטומטי למודל זה וכן, אפיק השקעה כללי*.

*עמית חדש שיצטרף להראל פנסיה או להראל פנסיה כללית, לא יכול להצטרף לאפיקי ההשקעה "מנוף כללי" או "גילעד כללי" וכן לאפיק ההשקעה הכללי של הראל פנסיה כללית. הבחירה באפיקים אלו אפשרית רק לעמית שהיתה לו יתרה בחשבונו בקרן הפנסיה באחד מאפיקי השקעה אלו, ביום 31.12.2015

 

למידע נוסף אודות תוכנית הפנסיה >>>

חדשות
דלג על חדשות

חדשות

התחל עצור
8
26/10/2020
בקרת תקן ומבחני מיצ"ב לא יתקיימו בשנה"ל ...
8
25/10/2020
בימים האחרונים החלו להיכנס לגנים בקרים מטעם משרד ...
8
21/10/2020
ועדת חינוך משותפת
8
15/10/2020
הסדרת העבודה של הסגל האקדמי
8
15/10/2020
ברצוני לעדכן אתכם כי הסתדרות המורים מקיימת ...
שלבי חינוך
דלג על שלבי חינוך
Banners
דלג על Banners
עבור לתוכן העמוד